درباره ایزولب

ایزولب (ISOLAB GmbH) با تأسیس در سال ۱۹۹۶ شرکتی بوده است که به محصولات خود با بالاترین کیفیت متکی است و تأکید زیادی بر رضایت مشتری و همچنین کیفیت خدمات می کند و استحکام گذشته خود را در آینده حفظ می کند.

بر اساس اصول رویکرد نوآورانه و بینش کارآفرینی ، ISOLAB آخرین محصولات و راه حلها را برای مشتریان خود برای کار روزانه در دانشگاه ها ، موسسات ، آزمایشگاه ها ، تحقیقات و کاربردهای مختلف در صنایع مختلف ارائه می دهد. همچنین موفقیتی که در مواد مصرفی آزمایشگاهی به دست آورده ، شواهد بارز اعتماد مشتری است.

ایزولب با انجام حرکات صحیح مطابق با استراتژی هایی که توسعه داده است ، به عنوان شرکت ISOLAB ، به یک شرکت جهانی تبدیل شده و موفقیت های بزرگی را هم در داخل و هم در سطح بین المللی به دست آورده است.

ISOLAB با ترکیب نقاط قوت از جمله کیفیت برتر و غنی سازی اینها با دانش گسترده بدست آمده در تقریباً ۲۵ سال و همچنین ارائه همه این موارد با یک قیمت مناسب ، خود را به عنوان یک شرکت پیشرو و یک برند بسیار مشهور در جهان قرار داده است .

شیشه آلات ایزولب

شرکت ایزولب ماجراجویی خود را با تولید ظروف شیشه ای آغاز کرده است. بنابراین هر یک از شیشه آلات ایزولب مانند امضای دانش و علاقه آنهاست و چندین دهه تجربه در ساخت شیشه های آزمایشگاهی با کیفیت ثابت را تضمین می کند.

ترکیب و فرمول ظروف شیشه ای ISOLAB ، دستیابی به حداکثر مقاومت شیمیایی ممکن و حداکثر انبساط حرارتی را ممکن می سازد. خلوص بالای مواد اولیه خواص یکنواخت شیشه را تضمین می کند و از ایجاد استرس در شیشه و ترکیدگی احتمالی در هنگام گرم شدن و سرمایش جلوگیری می کند. این عملکرد فیزیکی و شیمیایی بهینه است و ISOLAB را به یک انتخاب آشکار برای استفاده در آزمایشگاه ها تبدیل می کند.

سایر محصولات ایزولب

شرکت ایزولب در راستای افزایش و گسترش تولید ، اقدام به تولید دیگر محصولات آزمایشگاهی از جمله کروماتوگرافی و اسپکتروسکوپی ، دستگاه های اندازه گیری مایعات ، مخلوط کردن مایعات ، گرم کردن مایعات ، میکروسکوپی و میکروبیولوژی ، مواد مصرفی آزمایشگاهی ، تصفیه و جداسازی و آماده سازی نمونه آزمایشگاهی و همچنین تجهیزات پاکسازی و استریلیزاسیون محیط آزمایشگاهی نموده است .