درباره ایزولب

درباره ایزولب

ایزولب (ISOLAB GmbH) با تأسیس در سال 1996 شرکتی بوده است که به محصولات خود با بالاترین کیفیت متکی است و تأکید زیادی بر رضایت مشتری و همچنین کیفیت خدمات می کند و استحکام گذشته خود را در آینده حفظ می کند.

بر اساس اصول رویکرد نوآورانه و بینش کارآفرینی ، ISOLAB آخرین محصولات و راه حلها را برای مشتریان خود برای کار روزانه در دانشگاه ها ، موسسات ، آزمایشگاه ها ، تحقیقات و کاربردهای مختلف در صنایع مختلف ارائه می دهد. همچنین موفقیتی که در مواد مصرفی آزمایشگاهی به دست آورده ، شواهد بارز اعتماد مشتری است.

ایزولب با انجام حرکات صحیح مطابق با استراتژی هایی که توسعه داده است ، به عنوان شرکت ISOLAB ، به یک شرکت جهانی تبدیل شده و موفقیت های بزرگی را هم در داخل و هم در سطح بین المللی به دست آورده است.

ISOLAB با ترکیب نقاط قوت از جمله کیفیت برتر و غنی سازی اینها با دانش گسترده بدست آمده در تقریباً 25 سال و همچنین ارائه همه این موارد با یک قیمت مناسب ، خود را به عنوان یک شرکت پیشرو و یک برند بسیار مشهور در جهان قرار داده است.

شیشه آلات ایزولب

شیشه آلات ایزولب

شرکت ایزولب ماجراجویی خود را با تولید ظروف شیشه ای آغاز کرده است. بنابراین هر یک از شیشه آلات ایزولب مانند امضای دانش و علاقه آنهاست و چندین دهه تجربه در ساخت شیشه های آزمایشگاهی با کیفیت ثابت را تضمین می کند.

ترکیب و فرمول ظروف شیشه ای ISOLAB ، دستیابی به حداکثر مقاومت شیمیایی ممکن و حداکثر انبساط حرارتی را ممکن می سازد. خلوص بالای مواد اولیه خواص یکنواخت شیشه را تضمین می کند و از ایجاد استرس در شیشه و ترکیدگی احتمالی در هنگام گرم شدن و سرمایش جلوگیری می کند. این عملکرد فیزیکی و شیمیایی بهینه است و ISOLAB را به یک انتخاب آشکار برای استفاده در آزمایشگاه ها تبدیل می کند.

سایر محصولات ایزولب

شرکت ایزولب در راستای افزایش و گسترش تولید ، اقدام به تولید دیگر محصولات آزمایشگاهی از جمله کروماتوگرافی و اسپکتروسکوپی ، دستگاه های اندازه گیری مایعات ، مخلوط کردن مایعات ، گرم کردن مایعات ، میکروسکوپی و میکروبیولوژی ، مواد مصرفی آزمایشگاهی ، تصفیه و جداسازی و آماده سازی نمونه آزمایشگاهی و همچنین تجهیزات پاکسازی و استریلیزاسیون محیط آزمایشگاهی نموده است .

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

نظرات بسته شده است.

.